Realizacja usług wykrywania wycieków wody w Poznaniu

Specjaliści naszej firmy AZ Lokalizacja są w stanie sprawnie zająć się zarówno ozonowaniem pomieszczeń, jak i wykrywaniem miejsc przecieków w zabudowanych rurach wodno-kanalizacyjnych czy instalacjach grzewczych. Usługi realizujemy na terenie Poznania. Lokalizacja nieszczelności z wykorzystaniem takich metod, jak termowizja, pomiar wilgotności czy analiza akustyczna jest wyjątkowo skuteczna, a do tego bezinwazyjna. Decyzję o wyborze konkretnego sposobu pracy zawsze podejmujemy na miejscu u Klienta, zależnie od skali awarii systemu wodno-kanalizacyjnego oraz warunków technicznych w budynku.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wycieki z instalacji wodnej lub grzewczej często wymagają pilnej interwencji, nierzadko w środku nocy. Z tego powodu, świadcząc usługi ich lokalizacji, gwarantujemy ekspresową reakcję na każde zgłoszenie. Nasz telefon jest czynny przez 24 godziny na dobę!

wykrywanie nieszczelności instalacji wodnej

Oferowane przez nas w Poznaniu ozonowanie czy badania instalacji termowizją i innymi narzędziami zawsze wyceniamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu!